xxx

Dzień Ziemi i Ekologia

Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi

22 kwietnia Dzień Ziemi - największe ekologiczne święto świata. Obchody tego dnia są okazją do pamiętania o przyszłości naszej planety. Portal poznan.naszemiasto.pl zauważył działania VIMAKS na rzecz ochrony środowiska i zaznaczył nas w artykule jako firmę, która wspiera dobre zmiany dla środowiska naturalnego.

Link do artykułu:

https://poznan.naszemiasto.pl/dzien-ziemi-i-ekologia/ar/c15-9287663

Z naszej stony zachęcamy aby 22 kwietnia oddać hołd naturze i tego dnia np. zaplanować dzień bez samochodu i skorzystać z rowewru, komunikacji miejskiej czy po prostu poruszać się pieszo. Robiąc zakupy zabierzmy własną torbę, nie korzystajmy z foliowych woreczków one rozkładają się ponad 400 lat !!!.

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks