xxx

Nominacja Prezesa Krzysztofa Tratwal oraz naszej firmy w „Orły 35lecia Wolności RP”

Z ogromną radością i dumą informujemy, że Krzysztof Tratwal, Prezes Zarządu firmy Vimaks Sp. z o.o. Sp. k., został nominowany do prestiżowego tytułu Menedżera "35-lecia Wolności RP". To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem uznania dla jego wizjonerskiego przywództwa, nieustannego dążenia do doskonałości oraz ogromnego wkładu w rozwój branży fotowoltaicznej w Polsce.

Krzysztof Tratwal od lat z pasją prowadzi firmę Vimaks, stawiając na innowacyjność, zrównoważony rozwój oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Jego zaangażowanie w promowanie energii odnawialnej przyczyniło się do dynamicznego rozwoju naszej firmy, która zyskała zaufanie wielu klientów i partnerów biznesowych.

Nie mniej ważnym wyróżnieniem jest nominacja firmy Vimaks do Nagrody Głównej "Orzeł 35-lecia Wolności RP". Znalezienie się w gronie finalistów tego prestiżowego konkursu to dla nas ogromny zaszczyt i dowód na to, że nasze działania mają realny wpływ na kształtowanie rynku energii odnawialnej w Polsce.

Nagrody "35-lecia Wolności RP" mają na celu uhonorowanie tych, którzy przez ostatnie 35 lat znacząco przyczynili się do rozwoju i transformacji gospodarczej Polski. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki i zaangażowanie zostały dostrzeżone i docenione na tak wysokim szczeblu.

Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom, partnerom i klientom za nieustanne wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam możemy osiągać tak znaczące sukcesy. Obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą misję promowania energii odnawialnej i dążenia do jeszcze większej doskonałości w naszych działaniach.

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi kolejnymi sukcesami i inicjatywami.

 

Raz jeszcze gratulujemy Krzysztofowi Tratwal i wszystkim pracownikom Vimaks za ich ciężką pracę i zaangażowanie!

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks