xxx

Czujemy się docenieni, że portal branżowy - liderbudowlany.pl - po raz kolejny opublikował artykuł na temat naszej firmy. Tym razem opisując jakie rozwiązania ma Vimaks, aby jak najbardziej z optymalizować energetycznie budynek i mieć jak największe korzyści z energii słonecznej. Tym rozwiązaniem jest połączenie instalacji fotowoltacznej z foliami grzewczymi oraz powłokami termorefleksyjnymi. Informacje ogólne znajdziecie w artykule a po szczegóły zachęcam do kontaktu.

 

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks