xxx

Recenzja podręcznika

Wielkie wyróżnienie dla naszej firmy

Zostaliśmy jako Vimaks poproszeni o recenzję podręcznika - " PORADNIK INSTALATORA I UŻYTKOWNIKA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH" który, już wkrótce, ukaże się na rynku. Książka przeznaczona jest dla szkół branżowych oraz instalatorów.

O recenzje poprosił nas autor ksiązki dr hab.inż. Robert Szulc, który jest wykładowcą na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz współpracuje z Zespołem Szkół Przyrodniczych w Pozaniu i Zespołem Szkół nr 1 w Swarzędzu.

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks