Nasze realizacje / Realizacja w Pleszewie

Realizacja w Pleszewie

Nowa realizacja w Pleszewie

Instalacja fotowoltaiczna w Pleszewie

 

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą realizację w miejscowości Pleszew, w województwie wielkopolskim. W ramach tego projektu zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kWp, wykorzystując najwyższej jakości komponenty:

-  Magazyn energii - firmy Mielec
-  Falownik - marki Daye
-  Panele fotowoltaiczne - PhonoSolar

Dzięki tej instalacji, nasz klient zyskał niezależność energetyczną oraz znaczące oszczędności na rachunkach za prąd. Ponadto, zastosowanie magazynu energii umożliwia optymalne zarządzanie wyprodukowaną energią, zwiększając efektywność całego systemu.

 

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks