Fotowoltaika
Fotowoltaika

Fotowoltaika

Czym się zajmujemy:

Niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na pracę i rentowność systemów fotowoltaicznych jest ich odpowiedni i optymalny w zależności od indywidualnych potrzeb - dobór. Aby to uzyskać nasz zespół wykonuje wszelkie niezbędne audyty, projekty, uzyskujemy dla klienta potrzebne pozwolenia i uzgodnienia pozwalające na realizację inwestycji. Pomagamy przy składaniu wniosków na dofinansowanie do fotowoltaiki.

 

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ciągłość pracy systemów w różnych warunkach atmosferycznych i objęte są gwarancją - zgodnie z deklaracją producenta.

 

Nasze Referencje 

 

Posiadamy wykwalifikowanych instalatorów, którzy po dokonanym montażu przeszkolą Państwa z obsługi instalacji. Dajemy gwarancje na montaż instalacji fotowoltaicznej. Zajmujemy się również serwisowaniem.

Nasza firma posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej posiadanego mienia oraz posiadania działalności gospodarczej.

Główne cele:

Głównym naszym celem jest utrzymanie pozycji konkurencyjnego i rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie wyłącznie najwyższej jakości.

Bardzo ważna jest dla nas jakość - zarówno produktów, jak i świadczonych przez nas usług.

Kolejnym naszym głównym celem jest prowadzenie zrównoważonego działania na rzecz ochrony środowiska oraz ograniczenia emisji CO2. 

 

Aby przedstawić Państwu naszą ofertę, prosimy o wypełnienie formularza audytowego, oraz o przesłanie nam rzutu budynku oraz dachu i dokładną lokalizację w google.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych REALIZACJI

 

 

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks