OCIEPLENIA CIENKOWARSTWOWE
OCIEPLENIA CIENKOWARSTWOWE

OCIEPLENIA CIENKOWARSTWOWE

Systemy termoizolacji

System termoizolacji cienkowarstwowej - powłoka zbudowana z precyzyjnie dobranych mikrosfer, które nie są niczym innym jak doskonałymi pułapkami dla długości fal, które odpowiadają promieniowaniu podczerwonemu. Ta długość fal (IR) niesie ze sobą najwięcej energii cieplnej. Efektem tego działania jest bariera dla fal elektromagnetycznych - inaczej energii na poziomie do 95%, osiągając przy tym fenomenalny współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,000049 W/m2 K. 

Izolacyjność

Tak wysokie parametry izolacyjności pozwalają zastosować grubość zaledwie 0,5mm aby skutecznie ocieplić budynek zgodnie z aktualną regulacją.

Produkt Polski

Produkt polski, ekologiczny, w 100% biodegradowalny, posiadający wszystkie niezbędne badania i certyfikaty dopuszczające do obrotu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Dzieki temu, zastosowanie systemu termoizolacji cienkowarstwowej możliwe jest w najważniejszych sektorach: budownictwie, przemyśle, chłodnictwie, ciepłownictwie, rolnictwie i transporcie. 

Korzyści stosowania systemu termoizolacji cienkowarstwowej:

  • do 30% oszczędności na ogrzewaniu,
  • do 80% oszczędności na energii przy wentylacji i klimatyzacji,
  • szybkość wykonania pokrycia per/m2 wielokrotnie większą od innych technologii.

Bezpłatny audyt

Nasz kompetentny zespół fachowców dokona bezpłatnego audytu przed i powykonawczego poprzez użycie kamery termowizyjnej. Gwarantujemy szybkie wykonawstwo przez profesjonalne własne ekipy.  

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych REALIZACJI
winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks