Destryfikacja Powietrza
Destryfikacja Powietrza

Destryfikacja Powietrza

Vimaks jest przedstawicielem w Polsce najwyższej jakości urządzeń firmy AIRIUS (USA)

Dzięki zastosowaniu oferowanego systemu urządzeń firmy AIRIUS jesteśmy w stanie obniżyć koszty ogrzewania od 30% do 50%. Oferujemy systemy skutecznie działające w pomieszczeniach kubaturowych od 3,5m do 38m. wysokości. Przed podjęciem decyzji przez inwestora o zastosowaniu systemu wykonujemy audyty ogrzewania oraz niezbędne projekty.

Niska eksploatacja, szybki zwrot inwestycji

Niewątpliwą zaletą zastosowania systemu jest stopa zwrotu na poziomie 3 - 5 lat, przy żywotności urządzeń do 100 000h. oraz bardzo niskich kosztach eksploatacji.

 

Opcjonalnie stosowany przez nas system może:

  • likwidować do 85% nieprzyjemnych zapachów,
  • do 99% usuwać lotnych związków organicznych,
  • wytwarzać środowisko nieprzyjazne do rozwoju 99% wirusów i bakterii,

 

Audyt - Projekt - Wykonawstwo

Oferujemy bezpłatne audyty, zaprojektujemy oraz dobierzemy właściwą moc instalacji oraz odpowiednie komponenty do montażu systemu AIRIUS. Wykonawstwem zajmą sie nasze doświadczone ekipy monterskie, które również przeprowadzą odpowiednie szkolenie techniczne z obsługi systemu urządzeń. Gwarantujemy szybki montaż oraz - zgodnie z deklaracją producenta - urządzenia objęte są gwarancją.

 

Poniżej do pobrania przykładowe wyliczenie oszczędności przy zastosowaniu systemu AIRIUS:

 

Prosimy o ściągnięcie i wypełnienie formularza informacyjnego budynku - optymalizacja ogrzewania:

 

 

 

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks