Pompy ciepła
Pompy ciepła

Pompy ciepła

Jakość, Gwarancja, Projekty

Projektujemy i wdrażamy przedsięwzięcia, których celem jest podniesienie sprawności energetycznej obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Realizujemy projekty na Pompy Ciepła dostarczając w ten sposób tanią energię cieplną. 

Dużą zaletą Pomp Ciepła jest to, że na co dzień są bezobsługowe. Nie trzeba ponosić nadmierych kosztów eksploatacyjnych. Istotny, z ekonomicznego punktu widzenia, jest rownież fakt, że nie trzeba przygotowywać dodatkowego miejsca na składowanie opału oraz możemy zrezygnować z komina. 

Mamy tylko i wyłącznie sprawdzone i pewne rozwiązania techniczne oraz korzystamy z komponentów najwyżeszej jakości. Gwarancja na montaż oraz komponenty. 

Pomagamy w pozyskaniu wybranej formy finansowanie oraz zajmiemy się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego. 

Aby przedstawić Państwu ofertę, proszę o wypełnienie i przesłanie nam ankiety:

 

Najważniejszym celem prowadzonej przez nas działalności jest ograniczenie emisji CO2 oraz ochrona środowiska.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych REALIZACJI 

 

winter summer

O nas

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2012 r., od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania w sferze optymalizacji energetycznej. — czytaj więcej
dom

Realizacje

Wśród zdjęć znajdziecie Państwo nasze realizacje z instalacji ze wszystkich obszarów jakimi się zajmujemy. Znajdują się w nich szczegółowe opisy z jakich komponentów korzystamy, moc instalacji, oraz w jakim regionie została owa instalacja wykonana.
Copyright © 2022 Vimaks